O FIRMIE
Strona główna » O firmie
Firma MK Developer od lat zajmuje się realizacją ludzkich marzeń o posiadaniu własnego domu lub mieszkania. Budujemy i sprzedajemy solidne oraz bezpieczne nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach. Dbamy o to, aby każdy nasz klient mógł zakupić w prosty sposób dom lub mieszkanie, który stanie się ważną częścią historii jego rodziny.Zapewniamy ergonomiczne przestrzenie a budynki wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Oferujemy projekty domów i mieszkań, które są idealnie dopasowane do potrzeb współczesnych rodzin. Gdy projektujemy osiedla, zwracamy uwagę także na to, aby zapewnić naszym klientom strefę rekreacji dla dzieci, dbamy o jakość dróg, parkingi czy obszary zielone. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wszystko to wpływa na komfort i jakość codziennego funkcjonowania mieszkańców. Właśnie tego wszystkiego oczekujesz, gdy poszukujesz dewelopera, od którego kupisz swój wymarzony dom? W takim razie już teraz skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie z naszymi doradcami z MK Developer, aby omówić nasze aktualne oferty. Uwierz, że Twój wymarzony dom jest na wyciągnięcie rąk!

CO NAS WYRÓŻNIA?

Profesjonalizm
Wysoki standard wykonania
terminowość
dbałość o klienta

CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI

Inwestycja w najlepszej lokalizacji na prawym brzegu w Szczecinie. Wykończenie na bardzo wysokim poziomie.
Nikola Warych
Serdecznie polecam firmę MKDeveloper i nowe osiedle Sosnowy Park- to będzie najładniejsze osiedle na prwobrzeżu! Zapraszamy do zapoznania się z bardzo interesującą ofertą.
Klaudia Falkowska
Polecam. Lokalizacja osiedla piękna, blisko staw oraz las gdzie po ciężkim dniu można się chwile zrelaksować. Fajna lokalizacja dobra cena i wysoki standard wykończenia 🙂
Anna Busiak