Aktualna oferta

Strona główna » Aktualna oferta

Osiedle Klonowe tworzyć będą budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej z dużymi ogródkami położone w otulinie Puszczy Bukowej, niskiej zabudowie willowej oraz licznymi terenami rekreacyjnych – to doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku! Zlokalizowane w cichej i spokojnej dzielnicy Szczecina „Płonia”. 

I etap budowy osiedla Klonowego

W pierwszym etapie budowy osiedla Klonowego będzie wybudowane 10 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 101,14 m2 na działkach o powierzchni od 417 m2 do 550 m2.

Każdy z oferowanych przez nas domów będzie składał się z takich pomieszczeń jak – 3 sypialnie, 2 łazienki, duży salon z aneksem kuchennym oraz z pomieszczeń dodatkowych. Warto podkreślić, że domy nie posiadają skosów na piętrze, a ściany mają pełną wysokość. Zaprojektowane przez nas budynki składają się z przestronnych i ergonomicznych pokojów, które na pewno spełnią oczekiwania kilkuosobowych rodzin.

Koniec pierwszego etapu budowy planowany jest na koniec II kw. 2024 roku.

Charakterystyka domów

Zyskaj dom, który jest energooszczędny, funkcjonalny i nowoczesny. Zapewniamy stolarkę okienną 3-szybową, granitowe parapety zewnętrzne, ogrzewanie podłogowe w całym domu, piec gazowy, możliwość zastosowania ogrzewania hybrydowego oraz podłączenie światłowodu.

Zyskaj dom, który będzie komfortowy i łatwy w utrzymaniu.

Spokojna lokalizacja i dostęp do udogodnień

Osiedle Klonowe ulokowane jest w cichej i spokojnej dzielnicy Szczecina „Płonia”. To doskonały kompromis dla osób, które chcą kupić dom w bezpieczne i cichej lokalizacji, ale też w dużym mieście.

Zamieszkanie w Szczecinie zapewnia dostęp do licznych udogodnień takich jak – przedszkola, szkoły, żłobki, komunikacja publiczna, sklepy i opieka medyczna, a także dogodny dojazd do wszystkich części miasta. Dlatego bez problemu dojedziesz do pracy, a po powrocie do domu odetchniesz pełną piersią, nie martwiąc się miejskim zgiełkiem.

Infrastruktura drogowa

Zapewniamy bezpieczny i komfortowy dojazd do posesji. Nasi klienci będą mogli korzystać z utwardzonej drogi dojazdowej. Z kolei na osiedlu droga wewnętrzna zostanie wykonana z wytrzymałej i estetycznej kostki brukowej.

Właśnie w takim miejscu chcesz zamieszkać ze swoją rodziną? Skontaktuj się z nami i zarezerwuj swój wymarzony dom!

Kilka faktów

dogodna lokalizacja
Duża powierzchnia użytkowa
Wysoki standard wykończenia
Miejsca postojowe

Plan osiedla

Mapa inwestycji
Symbol domu
Metraż
Wielkość działki
Stan
Rzut